DOBRA VODA WELLNESS Портокал и ѓумбир 1.5l

DOBRA VODA WELLNESS Портокал и ѓумбир 1.5l

DOBRA VODA WELLNESS Портокал и џумбир 1.5l

DOBRA VODA WELLNESS Портокал и ѓумбир 1.5l

48 ден

Има

48 ден

Достапност: Има SKU: 022159

Опис

DOBRA VODA WELLNESS Портокал и ѓумбир 1.5l

Опис: Добра вода газирана велнес портокал ѓумбир.Природно минерална вода со функционални додатоци.

Нето: 1,5l

Состав: Природен екстрат од ѓумбир, Б витамини, фруктоза и арома на портокал.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: