DOBRA VODA Медиум 1.5l

DOBRA VODA Газирана 1.5l

DOBRA VODA Медиум 1.5l

23 ден

Има

23 ден

Достапност: Има SKU: 011508

Опис

DOBRA VODA Медиум 1.5l

Опис: Газирана вода медиум.Здрава навика во ритуалот на будење и извор од кој ќе црпите енергија за нови предизвици. Ги збогатува моментите во кои ќе посакате едноставно и единствено освежување.

Нето: 1,5l

Состав: Означено на пакувањето.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: