DOBRA VODA Газирана 1.5l

DOBRA VODA Газирана 1.5l

DOBRA VODA Газирана 1.5l

DOBRA VODA Газирана 1.5l

21 ден

Има

21 ден

Достапност: Има SKU: 011507

Опис

DOBRA VODA Газирана 1.5l

Опис: Природно газирана вода.За луѓе кои имаат развиена свест за здрав начин на живот, бидејќи таа совршено освежува и ја одржува виталноста на организмот.

Нејзиниот неодолив стил и извонреден квалитет ја прават ваш избор во секое време од денот.

Нето: 1,5l

Состав: Означено на пакувањето.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: