DIVELLA Шпагети 8 без глутен 400gr

DIVELLA Шпагети 8 без глутен 400gr

DIVELLA Шпагети 8 без глутен 400gr

DIVELLA Шпагети 8 без глутен 400gr

148 ден

Има

148 ден

DIVELLA Шпагети 8 без глутен 400gr

Достапност: Има SKU: 031640

Опис

DIVELLA Шпагети 8 без глутен 400gr

Опис: шпагети без глутен
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 400gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Италија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: