DIVELLA Палента 500gr

DIVELЛA Палента 500gr

DIVELLA Палента 500gr

63 ден

Има

63 ден

Дивела palenta 500 gr

Достапност: Има SKU: 028447

Опис

DIVELLA Палента 500gr

 

Состав:  Пченкарен гриз, содржи глутен.Не содржи јајца .

 

Просечни нутритивни вредности во 100 gr производ:

 

  •  Енергија  1494 КЈ;
  • Масти 1.5 gr ( од кои заситени 0.3 gr);
  • Јаглехидрати 77.4 gr( од кои шеќери 77.4 gr);
  • Протеини 6.3 gr;
  • Сол 0.08 mg;

Нето: 500 gr

Земја на потекло: Италија

 

Баркод: 8005121218404

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: