DIVELLA Макарони 27 интегрални 500gr

DIVELLA Макарони 27 интегрални 500gr

DIVELLA Makaroni 27 integralni 500gr

DIVELLA Макарони 27 интегрални 500gr

88 ден

Има

88 ден

DIVELLA Макарони 27 интегрални 500gr

Достапност: Има SKU: 040251

Опис

DIVELLA Макарони 27 интегрални 500gr

Опис: Макарони. Тестенини од пченично дурум брашно.

Состав: Пченично дурум брашно, вода.

Нето: 500gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Италија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: