DIVELLA Макарони 27 без глутен 500gr

DIVELLA Макарони 27 без глутен 500gr

DIVELLA Макарони 27 без глутен 500gr

DIVELLA Макарони 27 без глутен 500gr

147 ден

Има

147 ден

DIVELLA Макарони 27 без глутен 500gr

Достапност: Има SKU: 023098

Опис

DIVELLA Макарони 27 без глутен 500gr

Опис: Макарони. Тестенини од пченично дурум брашно.

Состав: Пченично дурум брашно, вода.

Нето: 500gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Италија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: