DIVELLA n.53 Макарони 500gr

DIVELLA n.53 Макарони 500gr

DIVELLA n.53 Макарони 500gr

DIVELLA n.53 Макарони 500gr

49 ден

Има

49 ден

DIVELLA n.53 Макарони 500gr

Достапност: Има SKU: 010738

Опис

DIVELLA n.53 Макарони 500gr

Опис: Макарони. Тестенини од пченично дурум брашно.

Состав: Пченично дурум брашно, вода.

Нето: 500gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Италија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: