DIVELLA Лазањи 108 500gr

DIVELA Лазањи 108 500gr

DIVELLA Лазањи 108 500gr

136 ден

Има

136 ден

DIVELLA Лазањи 108 500g

Достапност: Има SKU: 035710

Опис

DIVELLA Лазањи 108 500gr

Опис: Дивела лазањи со јајца.

Нето: 500gr

Состав: Означено на пакувањето.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Италија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: