DIVELLA Канелони 250gr

DIVELLA Канелони 250gr

DIVELLA Канелони 250gr

68 ден

Има

68 ден

DIVELLA Канелони 250gr

Достапност: Има SKU: 023868

Опис

DIVELLA Канелони 250gr

Опис: Канелони.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 250gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Италија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: