DIVELLA Фиде 200gr

DIVELA Fide 200gr

DIVELLA Фиде 200gr

50 ден

Има

50 ден

DIVELLA Фиде 200gr

Достапност: Има SKU: 010731

Опис

DIVELLA Фиде 200gr

Опис: Дивела Фиде.Тестенини од дурум брашно, погоден како додаток во супа.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 200gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Италија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: