Dionaea muscipula

Dionaea muscipula

Dionaea muscipula

360 ден

Out of stock

360 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 2000000021

Опис

Dionaea muscipula

Опис:Dionaea muscipula

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Димензии 9 × 10 cm

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: