DIME Падобранец со чоколадо 240gr

DIME Падобранец со чоколадо 240gr

DIME Падобранец со чоколадо 240gr

ден

Out of stock

ден

DIME Падобранец со чоколадо 240gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 046556

Опис

DIME Падобранец со чоколадо 240gr

Опис : DIME Падобранец со чоколадо.
Состав: Означено на пакувањето. Без конзерванси.Произведено по Haccp.
Нето: 240 gr
Употребливо до: Означено на пакувањето
Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: