DIME Падобранец 200gr

DIME Падобранец 200gr

ден

Out of stock

ден

DIME Падобранец 200gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 046557

Опис

DIME Падобранец 200gr

Опис : DIME Падобранец.

Состав: Означено на пакувањето. Без конзерванси.Произведено по Haccp.

Нето: 200 gr

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: