DIME Леб со пченични и ржени зрна био 500gr

DIME Леб со пченични и ржени зрна био 500gr

DIME Леб со пченични и ржени зрна био 500gr

65 ден

Out of stock

65 ден

DIME Леб со пченични и ржени зрна био 500gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 064403

Опис

DIME Леб со пченични и ржени зрна био 500gr

Опис: Диме леб со пченични и ржени зрна био-Леб без брашно.

Состав:  про‘ртена пченица и про‘ртена ‘рж,вода,квасец и сол.

Нето:  500gr

Уптребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: