DIME Леб прортана пченица и хељда 500gr

DIME Леб прортана пченица и хељда 500gr

DIME Леб прортана пченица и хељда 500gr

65 ден

Out of stock

65 ден

DIME Леб прортана пченица и хељда 500gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 068944

Опис

DIME Леб прортана пченица и хељда 500gr

Опис: Диме леб од прортана пченица и хељда

Состав:  про‘ртена пченица и хељда,вода,квасец и сол.

Нето: 500gr

Уптребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: