ДИМЕ Еклери 400gr

ДИМЕ Еклери 400gr

ден

Out of stock

ден

ДИМЕ Еклери 400gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 046559

Опис

Опис: ДИМЕ Еклери.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 400gr

Употребливо до:  Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: