Дигитален тајмер – Commel

Дигитален тајмер – Commel

Дигитален тајмер - Commel

Дигитален тајмер – Commel

551 ден

Out of stock

551 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 180172

Опис

Дигитален тајмер – Commel

Дигитален програмер – тајмер , 20 ON / OFF програми, одбројување на времето, LCD екран, минимален интервал 1 минута, 16A 3500W, 230 V

• Макс. оптоварување: 16 A / 3500 W
• Номинален напон: 230 V
• ЕАН: 3858890448467

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: