DI MODENA Оцет балзамико спреј 250ml

DI MODENA Оцет балзамико спреј 250ml

DI MODENA Оцет балзамико спреј 250ml

DI MODENA Оцет балзамико спреј 250ml

172 ден

Има

172 ден

DI MODENA Оцет балзамико спреј 250ml

Достапност: Има SKU: 032486

Опис

DI MODENA Оцет балзамико спреј 250ml

Опис: DI MODENA Оцет балзамико спреј.
Вински оцет.
Состав: Концентрат од шира, со боја на карамела Е150д.Содржи природни сулфати.
Нето: 250ml
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Италија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: