ДЕВОЈКИ ИЗЛЕЗЕНИ ДО ДОЦНА

ДЕВОЈКИ ИЗЛЕЗЕНИ ДО ДОЦНА

ДЕВОЈКИ ИЗЛЕЗЕНИ ДО ДОЦНА

349 ден

Има

349 ден

Достапност: Има SKU: 90000038

Опис

Автор: Џеклин Вилсон
Издавач: Икона
Димензии: 196 стр. 13х19 cm
Тежина: 250 гр.

Останете надвор подоцна од доцна, со Ели и девојките во третата приказна на извонредната, најдобро продавана серија за тинејџери на Џеклин Вилсон

Не е ни чудо што на девојките никогаш не им доста од Џеклин Вилсон

Колку доцна можете да останете надвор? До дваесет и еден часот. Тогаш јас треба да бидам дома. Тато вели дека подоцна не е СИГУРНО. Но тогаш се случува најневеројатното, најмагичното нешто. Излезена со моите најдобри другарки да паднеш во несвест, Магда и супер – кул Нејдин, се запознавам со едно момче. А тој е заинтересиран за мене, МЕНЕ! За обичната дебелка Ели. Но, дали Расел ќе остане заинтересиран за девојка што мора да биде дома до дваесет и еден…?

Останете надвор подоцна од доцна, со Ели и девојките во третата приказна на изворедната, најдобро продавана серија за тинејџери на Џеклин Вилсон

„Не е чудно што на девојките никогаш не им е доста од Џеклин Вилсон“ – GOOD BOOK GUIDE

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: