DETTOL Сапун антибактериски класик 100gr

DETTOL Сапун антибактериски класик 100gr

DETTOL Сапун класик 100gr

DETTOL Сапун антибактериски класик 100gr

52 ден

Има

52 ден

DETTOL Сапун антибактериски класик 100gr

Достапност: Има SKU: 070840

Опис

DETTOL Сапун антибактериски класик 100gr

Опис: DETTOL Сапун класик.

Антибактериски сапун-бар. Остава кожата чиста и хидрирана со смирувачки ефект. Класичен мирис.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 100gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: