DETTOL Сапун антибактериски фреш 100gr

DETTOL Сапун антибактериски фреш 100gr

DETTOL Сапун антибактериски фреш 100gr

DETTOL Сапун антибактериски фреш 100gr

52 ден

Има

52 ден

DETTOL Сапун антибактериски фреш 100gr

Достапност: Има SKU: 070838

Опис

DETTOL Сапун антибактериски фреш 100gr

Опис: DETTOL Сапун фреш.

Dettol Fresh е антибактериски сапун кој ефикасно ја чисти кожата на рацете, го спречува ширењето на бактериите и остава неверојатен свеж мирис.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 100gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: