DANONE ACTIVIA Со ореви и шумско овошје 280gr

DANONE ACTIVIA Со ореви и шумско овошје 280gr

DANONE ACTIVIA Со ореви и шумско овошје 280gr

DANONE ACTIVIA Со ореви и шумско овошје 280gr

56 ден

Out of stock

56 ден

DANONE ACTIVIA Со ореви и шумско овошје 280gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 018890

Опис

DANONE ACTIVIA Со ореви и шумско овошје 280gr

Опис: DANONE ACTIVIA Со ореви и шумско овошје.

Состав: кравјо млеко, 7,5% плодови (5,25 јагоди, 1,2 црна рибизла, 0,60% боровинки, 0,45% капини, 0,31% цреши, 0,25 малини), шеќер,

кравјо млеко во прав, арома, концентрат од морков.

Нето: 280gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Бугарија.

 

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: