DANONE ACTIVIA Јагода и мусли 280gr

DANONE ACTIVIA Јагода и мусли 280gr

DANONE ACTIVIA Јагода и мусли 280gr

56 ден

Out of stock

56 ден

DANONE ACTIVIA Јагода и мусли 280gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 014646

Опис

DANONE ACTIVIA Јагода и мусли 280gr

Опис: DANONE ACTIVIA Јагода и мусли.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 280gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Бугарија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: