DANONE ACTIVIA Јагода 198gr

DANONE ACTIVIA Јагода 198gr

DANONE ACTIVIA Јагода 198gr

55 ден

Out of stock

55 ден

DANONE ACTIVIA Јагода 198gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 014641

Опис

DANONE ACTIVIA Јагода 198gr

Опис: DANONE ACTIVIA Јагода.

Состав: Кравјо млеко, шеќер, 3,4% јагоди, кравјо млеко во прав, концентриран сок од цвекло, арома, ферментил булгарикус, стр.термофилус, бифидус, актирегуларис.Можни се траги од глутен и јаткасти плодови.

Нето: 198gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Бугарија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: