Цитрони црвени – кг

Цитрони црвени – кг

Цитрони црвени - кг

Цитрони црвени – кг

89 ден

Има

89 ден

Достапност: Има SKU: 99012

Опис

Рачно одбрани свежи цитрони.

 

Напомена:

One Stop Shop гарантира дека се одбираат најдобрите парчиња кои се достапни во моментот.

Нарачките може да варираат  ± 100 гр.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: