Croton Excellent

Croton Excellent

Croton Excellent

700 ден

Out of stock

700 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 2000000018

Опис

Croton Excellent

Опис: Croton Excellent

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Димензии 17 × 60 cm

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: