CROCO Крекери со сусам и афион 100gr

CROCO Крекери со сусам и афион 100gr

KROKO Крекери сусам и афион 100gr

CROCO Крекери со сусам и афион 100gr

24 ден

Има

24 ден

CROCO Крекери со сусам и афион 100gr

Достапност: Има SKU: 030841

Опис

CROCO Крекери со сусам и афион 100gr

Опис: Kрекери со сусам и афион.
Крекерите се идеална храна за Вашето секојдневие. Сировите и полни со живот крекери ви даваат вистински здрава исхрана без да изгубите драгоцено време.
Нето: 100gr
Состав: Пченично брашно (66%), палмино масло (8%), шеќер (4%), средство за нараснување (амониум бикарбонат Е503, натриум бикарбонат Е500), сурутка во прав, екстракт од слад, јодизирана сол, протеаза, квасец, семки од сусам (макс.7%), антиоксиданти (соја лецитин Е322, натриум метабисулфит Е223).
Содржи глутен. Да се чува на суво, темно и ладно место.
Уптребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Романија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: