CORN Пченкарно брашно 500gr

CORN Пченкарно брашно 500gr

CORN Pcenkarno brasno 500gr

CORN Пченкарно брашно 500gr

54 ден

Има

54 ден

Достапност: Има SKU: 010492

Опис

CORN Пченкарно брашно 500gr

Опис: Корн пченкарно брашно

Нето:500gr

Состав: Означено на пакувањето

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло:Србија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: