Commel Лед работна светилка со магнетен држач 3W+3W

Commel Лед работна светилка со магнетен држач 3W+3W

Commel Лед работна светилка со магнетен држач 3W+3W

Commel Лед работна светилка со магнетен држач 3W+3W

629 ден

Има

629 ден

Достапност: Има SKU: 180298

Опис

Commel Лед работна светилка со магнетен држач 3W+3W

Опис: АРТ. 401-020
• моќност: 3 W + COB LED 3 W
• Светлечки флукс: 250 lm
• Степен на заштита: IP44
• Димензии: 27 x 19 x 162 mm
• Номинален напон: 5 V 1 A
• Батерија: Литиум 3,7 V 1200 mAh
• ЕАН: 3858890449921

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: