COLGATE Течност за уста max white 500ml

COLGATE Течност за уста max white 500ml

COLGATE Течност за уста max white 500ml

COLGATE Течност за уста max white 500ml

242 ден

Out of stock

242 ден

COLGATE Течност за уста max white 500ml

Достапност: Нема на залиха SKU: 065241

Опис

COLGATE Течност за уста max white 500ml

Опис: Течност за уста колгејт макс вајт.

За свежа насмевка која трае долго време.Нова формула со продолжено белење.

Употреба: Користете два пати на ден. Наполнете го капачето до линијата(20мл).Темелно плакнете ја устата 30 секунди, направете гаргара и исплукајте.Не голтајте.

Не се препорачува за употреба за деца под 6 години

Состав: Означено на пакувањето.

Не содржи алкохол.

Нето: 500ml

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Полска.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: