COLGATE Течност за уста cool mint 500ml

COLGATE Течност за уста cool mint 500ml

COLGATE Течност за уста cool mint 500ml

COLGATE Течност за уста cool mint 500ml

242 ден

Out of stock

242 ден

COLGATE Течност за уста cool mint 500ml

Достапност: Нема на залиха SKU: 040269

Опис

COLGATE Течност за уста cool mint 500ml

Опис: Течност за уста колгејт кул минт.

Против бактерии. 24-часовна контрола врз лошиот здив.

Состав: Означено на пакувањето.

Содржи флуорид за заштита од кариес 0,05% (225ппмФ).Не содржи алкохол.

Инструкции за употреба: наполнете го капачето до цртата (20мл). Исплакнете добро околу 30 секунди, направете гаргара и исплукајте. Не  голтајте.

Не се препорачува за деца под 6 години.

Нето: 500ml

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Италија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: