COLGATE Паста за заби total original 100ml

COLGATE Паста за заби total original 100ml

COLGATE Паста за заби total original 100ml

COLGATE Паста за заби total original 100ml

172 ден

Има

172 ден

COLGATE Паста за заби total original 100ml

Достапност: Има SKU: 068874

Опис

COLGATE Паста за заби total original 100ml

Опис: Колгејт тотал оригинал паста за заби.

Колгејт тотал оригинал пастата за заби има напредна технологија која проактивно ја заштитува целата уста.

Помага во борбата против бактериите, не само на забите, исто така и на јазикот, образите и непцата, 12 часа.

Оваа технологија овозможува повеќе бенефити од било кога досега, што значи дека е најдобра паста за заби за здравје на целата уста.

Обезбедува одлична заштита од наслаги, гингивитис, чувствителност, дамки, забен камен и кариес, а исто така обезбедува и дополнителни нови бенефити – да ги пронаоѓа и да се бори противбактериите со цел заштита на глеѓта, моментално неутрализирање на мирисите причинители за лош здив и нови подобрени вкусови кои ја оставаат устата чиста и свежа.

Не е за деца помали од 7 години.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 100ml

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Полска.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: