COLGATE Паста за заби smiles 6+ год 50ml

COLGATE Паста за заби smiles 6+ год 50ml

COLGATE Pasta za zabi smiles 6+ год 50ml

COLGATE Паста за заби smiles 6+ год 50ml

112 ден

Има

112 ден

COLGATE Паста за заби smiles 6+ год 50ml

Достапност: Има SKU: 016000

Опис

COLGATE Паста за заби smiles 6+ год 50ml

Опис: Колгејт смајлс паста за заби.

Паста за заби со благ вкус на ментол и ниска содржина на флуор,наменета за деца над 6 години.

Состав:  Сорбитол, аква, хидрирана силика, ПЕГ-12, арома, целулоза гума за џвакање, натриум лаурил сулфат, натриум сахарин, натриум флуорид, МCI 77891, CI 73360, CI 74160.

Нето: 50ml

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: