COLGATE Паста за заби max white 75ml

COLGATE Паста за заби max white 75ml

COLGATE Паста за заби max white 75ml

COLGATE Паста за заби max white 75ml

135 ден

Out of stock

135 ден

COLGATE Паста за заби max white 75ml

Достапност: Нема на залиха SKU: 019068

Опис

COLGATE Паста за заби max white 75ml

Опис:Колгејт макс вајт паста за заби.

Паста за избелување на заби  со професионална состојка за белење на состојки што отстранува долготрајно пожолтување на забите.Оптичко белење за моментален ефект на белење на забите.Ефектот е привремен.Системот за спречување дамки со постојана употреба гарантира долготрајно бели заби.Соодветна за секојдневна употреба.

Состав:  Означено на пакувањето.

Нето: 75ml

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Полска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: