COLGATE Паста за заби expert complete 75ml

COLGATE Паста за заби expert complete 75ml

COLGATE Паста за заби expert complete 75ml

COLGATE Паста за заби expert complete 75ml

335 ден

Има

335 ден

COLGATE Паста за заби expert complete 75ml

Достапност: Има SKU: 064012

Опис

COLGATE Паста за заби expert complete 75ml

Опис: Колгејт експерт комплит паста за заби.

Комплетна паста за избелување на забите: 1. Професионална состојка за белеење што елиминира долгорочно пожолтување на забите. 2.Оптичко белеење на заби. Ефектот е привремен. 3. Со постојана употреба на системот за спречување дамки се гарантира долготрајни бели заби.  4.Соодветна е за секојдневна употреба – не е штетна на забната глеѓ.

Состав:  Означено на пакувањето.

Нето: 75ml

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Полска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: