COLGATE Паста за заби cavity protection 100ml

COLGATE Паста за заби cavity protection 100ml

COLGATE Паста за заби cavity protection 100ml

COLGATE Паста за заби cavity protection 100ml

88 ден

Има

88 ден

COLGATE Паста за заби cavity protection 100ml

Достапност: Има SKU: 015836

Опис

COLGATE Паста за заби cavity protection 100ml

Опис: Колгејт кавити протекшн паста за заби.

Клинички е докажано за пастата колгејт кавити протекшн  дека ги зајакнува забите, одржувајќи чиста уста и свеж здив. Содржи микрочестички од калциум. Со

активната формула на флуорид, продира во забите и се врзува за природно постоечкиот калциум, со што се зајакнуваат забите на најдобар начин.

Состав:  Означено на пакувањето.

Нето: 100ml

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Полска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: