COLGATE Паста за заби advanced white 125ml

COLGATE Паста за заби advanced white 125ml

COLGATE Паста за заби advanced white 125ml

COLGATE Паста за заби advanced white 125ml

175 ден

Има

175 ден

COLGATE Паста за заби advanced white 125ml

Достапност: Има SKU: 069843

Опис

COLGATE Паста за заби advanced white 125ml

Опис: Колгејт адванс вјт паста за заби.

Состав:  Означено на пакувањето.

Нето: 125ml

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Полска.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: