COLGATE Конец за заби

COLGATE Конец за заби

COLGATE Конец за заби

COLGATE Конец за заби

118 ден

Има

118 ден

COLGATE Конец за заби

Достапност: Има SKU: 022859

Опис

COLGATE Конец за заби

Опис: Колгејт конец за заби.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 1/1

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Бразил.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: