COLGATE Четка за заби tripple action 1+1

COLGATE Четка за заби tripple action 1+1

COLGATE Четка за заби tripple action 1+1

COLGATE Четка за заби tripple action 1+1

87 ден

Има

87 ден

COLGATE Четка за заби tripple action 1+1

Достапност: Има SKU: 030138

Опис

COLGATE Четка за заби tripple action 1+1

Опис: Колгејт четка за заби трипл екшн 1+1.

Четката има засилени задни влакна, поставени под различни агли, ефикасно достигнуваат длабоко во устата и го чистат задниот дел на забите. Ги отстранува површинските дамки – кружните влакна помагаат нежно да ги отстраните дамките и да ја обновите природната белина на забите. Свеж здив – чистачот за јазик ги отстранува бактериите, кои предизвикуваат лош здив .

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 1/1

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: