COLGATE Четка за заби со батерија 360

COLGATE Четка за заби со батерија 360

COLGATE Четка за заби со батерија 360

COLGATE Четка за заби со батерија 360

875 ден

Out of stock

875 ден

COLGATE Четка за заби со батерија 360

Достапност: Нема на залиха SKU: 014410

Опис

COLGATE Четка за заби со батерија 360

Опис: Колгејт четка за заби со батерија 360°.

Овозможува ефикасно и целосно чистење на усната шуплина и забите, отстранувајќи 4 пати повеќе бактерии од другите електрични четки за заби, за 1 месец од употреба. Ова се должи на единствената глава за чистење на четката, која има двојно дејство: 10914 движења во минута / 20 пати повеќе од механичка четка за заби /, која совршено ги чисти површините за џвакање / чистење од 360 степени /, достигнува до интерденталните простори и специјална површина за чистење во задниот дел на главата на четката, покриена со меки гумени влакна, ефикасно ги отстранува бактериите на јазикот и внатрешноста на образите.Со ергономска рачка за удобно држење.Работи со 2 парчиња ААА батерии.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 1/1

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: