COLGATE Четка за заби navigator plus 1+1 ГРАТИС

COLGATE Четка за заби navigator plus 1+1 ГРАТИС

COLGATE Четка за заби navigator plus 1+1 ГРАТИС

COLGATE Четка за заби navigator plus 1+1 ГРАТИС

135 ден

Има

135 ден

COLGATE Четка за заби navigator plus 1+1 ГРАТИС

Достапност: Има SKU: 015521

Опис

COLGATE Четка за заби navigator plus 1+1 ГРАТИС

Опис: Колгејт четка за заби навигатор плус 1+1.

Четка за заби што нежно ја третира устата. Флексибилната глава спречува прекумерен притисок врз непцата и со тоа го намалува ризикот од нивна повреда.

Флексибилноста на главата овозможува нежно прилагодување на влакната врз формата на забот и обезбедува темелно и удобно чистење. Флексибилниот облик на главата овозможува полесно чистење на задниот дел од забот, ја опфаќа целата површина на забот и достигнува и го просторот помеѓу забите. Поради својата флексибилност, не ги оштетува непцата.

Состав: Означено на пакувањето.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: