COLGATE Четка за заби 360 адванс софт

COLGATE Четка за заби 360 адванс софт

COLGATE Четка за заби 360 адванс софт

COLGATE Четка за заби 360 адванс софт

278 ден

Out of stock

278 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 055772

Опис

COLGATE Четка за заби 360 адванс софт

Опис: четка за заби 360 адванс софт

Состав: Означено на пакувањето

Употребливо до: Означено на пакувањето

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: