COCCOLINO Blue Омекнувач 1.9l

COCCOLINO Blue Омекнувач 1.9l

COCCOLINO Blue Омекнувач 1.9l

COCCOLINO Blue Омекнувач 1.9l

229 ден

Out of stock

229 ден

COCCOLINO Blue Омекнувач 1.9l

Достапност: Нема на залиха SKU: 033899

Опис

COCCOLINO Blue Омекнувач 1.9l

Опис: COCCOLINO Blue Омекнувач.
Концентриран омекнувач кој нуди свеж мирис додека се носи облеката.
Дава неверојатна мекост и свежина и помага во одржување на квалитетот на ткаенините долго време.
Го олеснува пеглањето на облеката и има антистатичко дејство.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 1.9l
Употребливо до: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: