COCA COLA ZERO Лименка 5+1 Гратис 0.33l

COCA COLA ZERO Лименка 5+1 Гратис 0.33l

COCA COLA ZERO Лименка 5+1 Гратис 0.33l

COCA COLA ZERO Лименка 5+1 Гратис 0.33l

125 ден

Out of stock

125 ден

COCA COLA ZERO Лименка 5+1 Гратис 0.33l

Достапност: Нема на залиха SKU: 076854

Опис

COCA COLA ZERO Лименка 5+1 Гратис 0.33l

Опис:  Кока Кола зеро (лименка) – безалкохолен освежителен пијалок без шеќер (5+1)

Состав: Вода, јаглероден диоксид, боја Е150d, засладувачи Е952, Е950, Е951, регулатор на киселост Е338, Е331, природни ароми (вклучувајќи и кофеин). Содржи аспартам (извор на фенилаланин).

Нето: 0.33l

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: