COCA COLA SET стакло 4*0.25l

COCA COLA Стаклено шише 4 _ 0.25

COCA COLA SET стакло 4*0.25l

120 ден

Out of stock

120 ден

COCA COLA SET стакло 4*0.25l

Достапност: Нема на залиха SKU: 071014

Опис

COCA COLA SET стакло 4*0.25l

Опис:  Кока Кола (стаклено шише) – безалкохолен освежителен пијалок 4*0.25.

Состав: Вода, шеќер, јаглероден диоксид, боја Е150d, регулатор на киселост Е338, природни ароми (вклучувајќи и кофеин).

Нето: 0.25l

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: