COCA COLA Лименка 5+1 Гратис 0.33l

COCA COLA Лименка 5+1 Гратис 0.33l

COCA COLA Лименка 5+1 Гратис 0.33l

COCA COLA Лименка 5+1 Гратис 0.33l

125 ден

Out of stock

125 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 076853

Опис

Опис: COCA COLA Лименка  (5+1 Гратис).

Состав: Вода, шеќер, јаглероден диоксид, боја Е150d, регулатор на киселост Е338, природни ароми (вклучувајќи и кофеин).

Нето: 0.33l

Употребливо до:  Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македoнија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: