CLIPSY Пуканки солени 100gr

CLIPSY Пуканки солени 100gr

CLIPSY Пуканки солени 100gr

36 ден

Out of stock

36 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 034765

Опис

CLIPSY Пуканки солени 100gr

Опис: CLIPSY пуканки со сол

Состав:  Oзначено на пакувањето.

Да се чува на суво и темно место.

Нето: 100gr

Употребливо до:  Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Србија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: