CLIPSY Флипс со вкус на Хот-Дог 75gr

CLIPSY Флипс со вкус на Хот-Дог 75gr

CLIPSY Флипс со вкус на Хот-Дог 75gr

CLIPSY Флипс со вкус на Хот-Дог 75gr

26 ден

Има

26 ден

CLIPSY Флипс со вкус на Хот-Дог 75gr

Достапност: Има SKU: 022311

Опис

CLIPSY Флипс со вкус на Хот-Дог 75gr

Опис: Клипси флипс со вкус на хот дог

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 75gr

Земја на потекло: Означено на пакувањето

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: