CLINOTAL Benzal Chlorid Раствор со пумпа 0.2% 1l

CLINOTAL Benzal Chlorid Раствор со пумпа 0.2% 1l

CLINOTAL 0.2% rastvor so pumpa 1 l benzal chlorid 150183

CLINOTAL Benzal Chlorid Раствор со пумпа 0.2% 1l

110 ден

Out of stock

110 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 150183

Опис

CLINOTAL Benzal Chlorid Раствор со пумпа 0.2% 1l

Опис: Раствор со пумпа

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 1l

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: